Mobil İddaa Haber – Oğuzhan Özyakup’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Futbol ile ilgili güncel durumlar ve transferlere mobil iddaa haber adresinden ulaşabilirsiniz.

Kara Kartalın transfer olarak Hollanda kulübü Feyenoord’a kiralamış olduğu genç yıldız Oğuzhan Özyakup, Feyenoord’da kendini geliştirmek adına geldiğini ifade etti.

Genç yıldız Oğuzhan, ülkemiz Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un da katılmış olduğu Yunus Emre Enstitüsü’nün resmi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan #EvdeKalZindeKal etkinliğinde açıklamalar yaptı. 

Ara transfer zamanında Beşiktaş’tan Hollanda ekibi Feyenoord’a kiralık olarak transfer olduğunu hatırlatan Oğuzhan Özyakup, “6 ay kiralandım ama 2-3 ay sürdü. Beşiktaş’da zor bir dönem geçirdim, Feyenoord’a kendimi geliştirmek, belki tekrar bir transfer yapmak için geldim. Hollanda’dayım, her şey yolunda.” açıklamalarını yaptı.

Bu tarz haberlere, istatistiklere ve analizlere sizde sitemiz mobil iddaa güncel giriş adresinden ulaşabilir ve tüm maçlarda olduğu gibi Süper Lig maçlarına da mobil iddaa yeni giriş adresinde canlı bahis yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizle ilgili sorularınız, talepleriniz, istekleriniz ve görüşleriniz için mobil iddaa canlı destek sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.